Zbrush and Maya pattern making Pipeline for Marvelous Designer | Course for 3D Artists | Ukrainian
Author AnnaU Artstation.com/historyboya
Курс створено: 2023/2024 роки
Рівень: Початківець/Середній/Високий Рівень
Тривалість: 2+ годин, 11 відео
Мова курсу: Українська
Автор: AnnaU
Ви 3D художник, володієте добре класичним процесом створення будь-якої 3D моделі, але маєте необхідність залучити до свого пайплайну Marvelous Designer. З цим курсом Ви зможете одразу створювати викрійки за допомогою ZBrush та Maya, застосовуючи наявні в Вас навички та знання.
Курс сконцентровнаий на розгляді альтернативних способів створення викрійок за допомогою програм MAYA та ZBrush.
Спрямований на 3D художників, як персонажників, так і дженералістів. Курс є частиною проекту Mastering Marvelous Designer Resources: Materials for 3D Artists, який покликаний забезпечити повноцінними матеріалами 3D Artists, щодо оптимальної та зручної роботи в програмі Marvelous Designer.
Увага зосереджена на інформації для класичних художників, які не володіють основами конструювання викрійок, або бажають полегшити шлях від своєї задумки до створення прийнятної викрійки в Marvelous Designer. Робиться акцент на поясненні співвідношення Marvelous Designer із MAYA та ZBrush.
ZBrush and Maya pattern making Pipeline for Marvelous Designer є як самостійним курсом, так і логічною складовою цілісного курсу Mastering Marvelous Designer.
Якщо для Вас цікавою є якась частина з курсу, або курс вцілому, є можливість придбати його логічні частини:
Mastering Marvelous Designer: 64 відео
Mastering 2D Patterns Making Within Marvelous Designer: 24 відео
Mastering Retopology Within Marvelous Designer
Курс сконцентрований на ознайомленні з універсальними методиками створення викрійок за допомогою програм ZBrush та Maya.
Продукт містить: опис та посилання на плейлист з курсом